Vianočný pozdrav žiakov so ŠVVP-Betlehem

Tento školský rok začal, a aj pokračoval v úplne inom školskom režime ako sme zvyknutí. Bohužiaľ ,v dobe pandémie si nevyberieme, a preto sme sa snažili so žiakmi so ŠVVP dohnať zameškané učivo a popri tom urobiť radosť sebe, aj ostatným. Preto som sme si z nášho času vždy ukrojili  chvíle, kedy sme sa venovali aj niečomu tvorivému, zaujímavému, čo nielen rozvíjalo motorické schopnosti a fantáziu, ale aj potešilo naše srdiečka, že aj my dokážeme tvoriť a zároveň tým niekoho potešíme. Našli sme si vhodný námet na internete, ktorý sa nám páčil, dali dokopy hlavy, ruky, papiere, farbičky, nožnice, lepidlá a pustili sa s nadšením do práce. Výsledok sa páčil spolužiakom ,aj učiteľom a teraz cez čas vianočný, náš Betlehem zdobí vestibul školy.

Mgr.A.Cichá,šk.špeciálny pedagóg