Valentínske „ harašenie“.

Február každoročne prináša sviatok lásky- Valentín. Veľkí, aj malí sa tešia, že v tento pekný deň môžu prejaviť  lásku a sympatie bez  váhania svojim milovaným. Vrámci tohto milého sviatku sa ani žiaci so ŠVVP nedali zahanbiť a využili túto možnosť . Pripravili s veľkou radosťou pekné  valentínske  pozdravy  a srdcia  rôznych tvarov, aj veľkostí.  Samozrejme dominovala červená a ružová farba . Mysleli pri tom na svojich milovaných, priateľov  a popri tom si potrénovali nielen svoju tvorivosť, nápady a fantáziu, ale aj jemnú motoriku a praktické zručnosti. Svoje práce vystavili na spoločnej nástenke.   Nedali sa zahanbiť ani na Valentínskom karnevale druhého stupňa, kde sa aktívne zapojili  do rôznych veselých súťaží. Vo víre tanca zase ukázali svoje tanečné schopnosti. Všetci spolu tak  spokojne oslávili februárový sviatok lásky.

Mgr. Alena Cichá            Školská špeciálna pedagogička